Vloženo: 17.10.2012 Autor: Ivo Prokeš / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Rozvoj grafomotorických dovedností, odstranění grafomotorických obtíží

Obsah:

Seminář pro pedagogické pracovníky, který je zaměřený na otázky týkající se rozvoje hrubé a jemné motoriky v návaznosti na systematický rozvoj grafomotorických dovedností a odstranění obtíží spojených se psaním.

– Rozvoj hrubé motoriky

– Rozvoj jemné motoriky

– Metodika grafomotorických cvičení

– Odstraňování grafomotorických obtíží

– Dysgrafie

Určeno komu:Seminář je určen pro pedagogické pracovníky mateřských škol a 1. třídy ZŠ.

Číslo akce: 2862

Číslo akreditace: 3407/2011-25-210

Termín konání: úterý 13.listopadu 2012; 13.30–17.30

Místo konání: Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, Hybešova 15, 602 00 Brno

Lektor: Mgr.Lenka Bínová, pedagog, speciální pedagog, v praxi již 12 let. Počátky jako učitelka psychologie na SZŠ v Brně. V současné době působí jako speciální pedagog v Pedagogicko-psychologické poradně, Brno-venkov, kde pracuje již 11 let. Od roku 2002 pracuje též, jako lektor dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.

Cena pro ped. prac. škol a školských zařízení: 600 Kč

Cena pro ostatní: 720 Kč

Kontaktní adresa: Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, Hybešova 15, 602 00 Brno

Kontaktní osoba: Mgr. Ivo Prokeš, e-mail: prokes@sssbrno.cz, tel.: 543 426 037