Vloženo: 25.04.2012 Autor: Zuzana Sniegoňová / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Termíny:

10. - 11. 5. 2012 (od 9.30 – 17.30 hod. a od 8.30 – 16.00 hod)

Místo konání:

SSŠ a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno

Hybešova 15, Brno

Další fáze projektu:

Po absolvování přípravného tréninku se učitelé ZŠ a SŠ zúčastní dvoudenního metodického workshopu, na kterém jim bude předána kompletní metodika k rozvoji 6 kompetencí u jejich žáků, včetně výukových videoprogramů.

Podmínkou k získání tohoto know-how bude jeho ověření s minimálně 30 žáky na jejich školách a poskytnutí zpětné vazby k výsledkům ověření.

Co získáte:

Kompletní metodiku k rozvoji 6 kompetencí (efektivní komunikace, týmová spolupráce, podnikavost, řešení problému, celoživotní učení a objevování a orientace v informacích), které jsou nezbytné pro trh práce a byly vybrány na základě rozsáhlých průzkumů požadavků zaměstnavatelů, včetně výukových a tréninkových videoprogramů.

Občerstvení:

Je zajištěn oběd a drobné občerstvení po celou dobu tréninku.

Registrace a přihlášení na trénink:

www.kompetenceprozivot.cz

Nabízený vzdělávací program realizuje  tým RPIC- ViP, s.r.o. ve spolupráci se SSŠ a Zařízení pro DVPP Brno, Hybešova 15.