Vloženo: 20.01.2014 Autor: Ivana Suchánková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Dobrý den, rádi bychom žáky vaší školky / 1. stupně školy pozvali na speciální koncert Filharmonie Brno pro rodiny a děti. Pro velký zájem rodičů i dětí přidala Filharmonie Brno na začátek února odpolední variantu oblíbených rodinných koncertů.

Na koncertě nazvaném NA ZKOUŠCE ORCHESTRU zazní ty nejznámější melodie z pera našeho oblíbeného a známého skladatele Antonína Dvořáka. Atmosféra těchto koncertů bývá opravdu rodinná, filharmonici hrají jako vždy s největším nasazením a profesionálně, ale s ohledem na mladší osazenstvo v hledišti a všichni si koncert náležitě užívají; publikum i orchestr. Děti a jejich rodiče se tentokrát mohou těšit na Karneval, Polonézu, Slovanský tanec a dokonce i na árii "Měsíčku na nebi hlubokém" z opery Rusalka, kterou zazpívá sopranistka Markéta Böhmová. Představení bude moderovat oblíbený herec Jiří Kniha.

Pořad je sestaven přesně na míru rodinám a dětem. Tak aby si krásu klasické hudby co nejvíce užili a aby se pobavili. Nechte se pozvat i vy na koncert do Besedního domu a zažijte nevšední a sváteční sobotní odpoledne. Tuto příležitost máte 8. února v 14:30hodin v této sezóně už naposled!!!

V případě, že se děti a rodiče domluví a zavítají na představení ve skupině, nabízíme zajímavé množstevní slevy na vstupenky. Od 5 lidí více je to 50%, od 10 lidí více pak slevu 80%.

Za Filharmonii Brno srdečně zve

Lenka Němcová
PR manažerka a vedoucí oddělení marketingu
+420 539 092 851, +420 776 725 277