Vloženo: 08.12.2020 Autor: Jana Daňková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Webinář poskytne všechny potřebné informace pro správné financování škol (mateřských, základních a středních) a školských zařízení (školních družin, školního klubu, školní jídelny), jež jsou zřizovány krajem, obcí nebo dobrovolným svazkem obcí. Účastníci se seznámí, jak konkrétně počítat PHmax, správně vyplnit P1c -01, vypočítat normativy nepedagogů, a hlavně, jak správně hospodařit s přidělenými prostředky a vyvarovat se porušení rozpočtové kázně.

Webinář - Finanční řízení školy aktuálně

Aktuální otázky financování jsou pro každého ředitele v současné době jednou z důležitých otázek. Seminář vám poskytne všechny potřebné informace pro správné financování škol (mateřských, základních a středních) a školských zařízení (školních družin, školního klubu, školní jídelny), jež jsou zřizovány krajem, obcí nebo dobrovolným svazkem obcí. Seznámíte se jak konkrétně počítat PHmax, správně vyplnit P1c -01, vypočítat normativy nepedagogů, a hlavně jak správně hospodařit s přidělenými prostředky a vyvarovat se porušení rozpočtové kázně.

Pro přihlášení do této výuky Vám postačí počítač s reproduktorem/sluchátky nebo notebook a připojení k internetu, prohlížeč Google Chrome nebo Microsoft Edge  (prohlížeč Firefox není plně podporován). Pro větší komfort lze zvolit přímo aplikaci Microsoft Teams (není podmínkou).

Číslo akce:

AK03739

Název :

Finanční řízení školy aktuálně - Webinář

Kategorie:

Školský management a ekonomika

Lektor:

•
  • Ing. Petra Schwarzová                                                   lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s., MBA Menegment ve školství, ředitelka gymnázia

Odpovídá:

Jana Daňková - Středisko služeb školám a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, příspěvková organizace

Určeno: