Vloženo: 02.11.2020 Autor: Jana Daňková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Webinář je zaměřen nejen na změny zaevidované v novele vyhlášky. Na praktických příkladech s odkazem na legislativní oporu se účastníci seznámí komplexně s tvorbou a užitím FKSP. Upozorníme vás na případné nástrahy z praxe a nesprávné použití. Problematika je směrována k právnickým osobám v oblasti školství. Cílem webináře je objasnit aktuální legislativu pro tvorbu a užití FKSP a její praktické využití ve školách a školských zařízeních.

FKSP podle novely – Webinář

Pro přihlášení do této výuky Vám postačí počítač s reproduktorem/sluchátky nebo notebook a připojení k internetu, prohlížeč Google Chrome nebo Microsoft Edge  (prohlížeč Firefox není plně podporován). Pro větší komfort lze zvolit přímo aplikaci Microsoft Teams (není podmínkou).

Číslo akce:

AK03738

Název :

FKSP podle novely - Webinář

Kategorie:

Školský management a ekonomika

Lektor:

Ing. Petra Schwarzová

lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s., MBA Managment ve školství, ředitelka gymnázia

Odpovídá:

Jana Daňková - Středisko služeb školám a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, příspěvková organizace

Určeno: