Vloženo: 21.01.2013 Autor: Hana Krojzlová / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Nabídka seminářů pro 1. st. ZŠ: Seminář "Pravěk" - projekt o pravěku zasahuje do všech vzdělávacích oblastí, včetně průřezového tématu OSV. Na semináři učitelé obdrží kompletní podpůrný materiál v podobě pracovních listů, které je možno dětem založit jako portfolio nebo využít k běžné frontální výuce. Seminář "Zkušenosti s projekty na naší škole" - ukázka projektů Tradice obce, Praha, Letem, letem celým světem, které byly realizovány na malotřídní škole.

Pravěk

akreditace č. j.: 3407/2011-25-210

Seminář je zaměřen především na projektové vyučování a na zkušenosti s realizací této metody v pedagogické praxi. V průběhu semináře bude kladen důraz také na využití dalších výukových metod, které mohou v souvislosti s projektovým vyučováním vhodně využít tak, aby všechny žáky vedly nejen k osvojení základního učiva, ale také k naplňování klíčových kompetencí.

Rozsáhlý projekt je zaměřen na období prehistorie - vznik planety Země, života na Zemi až po období čtvrtohor.

Seminář je určen zejména učitelům 2. - 3. ročníků ZŠ a dalším učitelům prvního stupně ZŠ.

Číslo akce:         55395

Lektor:              Mgr. Hana Kleisová

Termín:              5. 2. 2013 (úterý)

Čas:                   13.00 - 17.00 hodin

Místo:                Hodonín, Dobrovolského 4

Cena pro pedagog. pracovníky škol a škol. zařízení:         480,- Kč

Cena pro ostatní:                                                                580,- Kč

Zkušenosti s projekty na naší škole

akreditace č. j.: 28 543/2011-25-719

Obsah:
1. Projekt - jedna z metod k naplňování klíčových kompetencí, specifikace projektů na malotřídní škole.

2. Zkušenosti s projekty na malotřídní základní škole.

3. Projekty na naší škole (Tradice obce, Praha, Letem, letem celým světem).

4. Praktické ukázky projektů.

5. Dotazy, diskuze.

Číslo akce:         55399

Lektor:               Mgr. Miroslava  Hajdová

Termín:              25. 2. 2013

Čas:                   14.00 - 17.15 hodin

Místo:                 Hodonín, Dobrovolského 4

Cena pro pedagog. pracovníky škol a škol. zařízení:         480,- Kč

Cena pro ostatní:                                                                580,- Kč

Do poznámky v přihlášce napište, zda budete platit přes "projekt šablony."

Přihlašujte se poštou na adresu SSŠ a Zařízení pro DVPP Brno, pracoviště Hodonín, Dobrovolského 4, 695 01 Hodonín nebo prostřednictvím webových stránek www.ssshodonin.cz sekce Vzdělávací akce nebo použijte přihlášku na konci Informačního zpravodaje.