Vloženo: 25.01.2013 Autor: Ivana Smejkalová / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno předkládá nabídku vzdělávacích programů na 2. pololetí školního roku 2012/2013.

Nabídka je určena především pedagogickým pracovníkům škol a školských zařízení v JmK. Jednotlivé vzdělávací programy jsou uspořádány dle kategorií/témat (seznam kategorií/témat je vypsán v druhém listu připojených souborů).

Naleznete zde i vzdělávací programy, které vám pomohou při tvorbě vlastních projektů z oblasti podpory „Zlepšení podmínek pro vzdělávání na SŠ“.

Pokud si z této nabídky nevyberete vzdělávací program, který by byl pro vás vhodný, jsme připraveni vytvořit vzdělávání přímo na míru dle konkrétních požadavků a přání jednotlivých škol a školských zařízení.

Za SSŠ Brno

PaedDr. Věra Hlavsová, vedoucí úseku vzdělávání