Vloženo: 22.01.2014 Autor: Ivana Smejkalová / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno předkládá nabídku vzdělávacích programů na 2. pololetí školního roku 2013/2014.

Nabídka je určena především pedagogickým pracovníkům škol a školských zařízení v JmK. Současně přikládáme Metodický pokyn, kde naleznete podrobné informace o možnosti přihlašování na jednotlivé vzdělávací programy. Kromě této komplexnější nabídky Vám každý měsíc rozesíláme Měsíčník s podrobnými aktuálními informacemi o jednotlivých vzdělávacích programech. Pokud si z této nabídky nevyberete, jsme připraveni vytvořit individuální nabídku dle Vašich konkrétních požadavků.