Vloženo: 06.11.2012 Autor: Ivana Suchánková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

SSŠ Brno informuje zástupce středních škol o nabídce interaktivních seminářů, které se týkají studia nebo práce ve firmách. Semináře pořádá Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků] Oddělení mezinárodní spolupráce www.nuv.cz. Semináře jsou zdarma. Místo a termín si lze domluvit s kontaktní osobou, která je uvedena v přiloženém letáku, ze kterého je možné vybírat jednotlivá témata a sestavit si tak seminář přímo na míru.

SSŠ Brno  informuje zástupce středních škol o nabídce interaktivních seminářů, které se týkají studia nebo práce ve firmách. Semináře pořádá Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků] Oddělení mezinárodní spolupráce www.nuv.cz

Semináře jsou zdarma. Místo a termín si lze domluvit s kontaktní osobou, která je uvedena v přiloženém letáku, ze kterého je možné vybírat jednotlivá témata  a sestavit si tak seminář přímo na míru.