Vloženo: 16.04.2014 Autor: Hana Knapová / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Příprava projektu MŠMT - OP VK Výzva č. 51

Na základě ohlasů a projevenému zájmu ze strany škol jsme se rozhodli zpracovat a předložit projektovou žádost pro výzvu MŠMT OP VK č. 51. Tímto dopisem Vás oslovujeme s nabídkou zapojit Vaši školu do připravovaného projektu jako partnera s finančním příspěvkem.

V rámci aktivit, které jsou popsány ve výzvě, bude partnerským školám nabízena metodická a technická podpora a vzdělávací aktivity zaměřené především na využití a integraci moderních technologií do výuky. Neméně významným benefitem pro zapojené (partnerské) školy bude možnost pořídit si (z projektových prostředků) mobilní zařízení (tablety, netbooky, dotykové notebooky – specifikace viz příloha) v počtu odpovídající počtu zapojených pedagogů, max. však 20 ks zařízení pro jednu školu.  Další podrobnosti viz příloha případně zde (MŠMT).

V případě, že byste měli zájem se do projektu zapojit a nebyli jste již z naší strany osloveni, prosím ozvěte se na následující kontakt: Mgr. Hana Knapová, email: knapova@sssbrno.cz, telefon: 542 426 026, mobil: 731 658 413.