Vloženo: 10.06.2021 Autor: Jana Daňková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

PhDr. Pekařová v poradenství vychází z třiceti let praxe v klinické psychologii a přednáškových aktivitách pro pedagogy, širokou veřejnost a řídící pracovníky různých firem a školství. Je autorkou knih „Jak žít a nezbláznit se“, a "SOS", které se pro velký zájem dočkaly osmého vydání. Obsah webináře Tresty a odměny, sociální a citové týrání dětí: Kdo a kdy smí trestat a jak? Nepřípustné sankce a neuvážené direkce. Ideální trest a test výchovné způsobilosti pro dospělé. Tělesné a sociálně citové sankce a jejich dopad. Podstatná otázka při volbě školních trestů. Dětská lež a její kořeny, co s masivní lhavostí.

Webinář - PhDr. Lidmila Pekařová – Tresty a odměny

Obsah:

Kdo a kdy smí trestat a jak?

Nepřípustné sankce a neuvážené direkce.

Ideální trest a test výchovné způsobilosti pro dospělé.

Tělesné a sociálně citové sankce a jejich dopad.

Podstatná otázka při volbě školních trestů.

Dětská lež a její kořeny, co s masivní lhavostí.

Číslo akce:

AK04377

Název :

Webinář - PhDr. Lidmila Pekařová – Tresty a odměny

Kategorie:

Obecná pedagogika

Lektor:

•
  • PhDr. Lidmila Pekařová                                                   Svými zkušenostmi a přístupem v dobrém ovlivnila mnoho rodin. Je schopna pomoci všem, kdo potřebují prakticky náhled, jak řešit situace, které život přináší.

Odpovídá:

Jana Daňková - Středisko služeb školám a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, příspěvková organizace

Termín:

Ve středu 16.6.2021