Vloženo: 24.10.2012 Autor: Ivo Prokeš / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum Nový Jičín ve spolupráci se Střediskem služeb školám a Zařízením pro další vzdělávání pedagoggických pracovníků Brno Vás zve na závěrečnou konferenci projektu "Systémová podpora edukace moderní historie a výchovy k občanství ve školách Moravskoslezského kraje" (EduČas), CZ.1.07/1.3.00/14.0072.

Účastníci konference obdrží sborník s výukovými materiály, pracovní listy a přípravy na hodinu pro učitele dějepisu, výchovy k občanství a základů společenských věd.

Program konference včetně přihlášky najdete v příloze.