Vloženo: 17.01.2020 Autor: Jana Daňková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Inovace ŠVP. Seznámení s aktuálními změnami právních předpisů vztahujících se k předškolnímu vzdělávání, problematikou společného vzdělávání, povinného předškolního vzdělávání a vzdělávání dětí mladších tří let. Jak si poradit s novými výzvami a tématy a přitom dostát povinnostem plynoucím z právních předpisů. Jak podpořit rozvoje gramotností, zejména čtenářské, matematické a digitální. Promítnutí těchto náročných témat v RVP PV, jejich přenos do ŠVP a práce s dětmi.

Právní předpisy a praxe v MŠ aktuálně

Účastníci se seznámí

s problematikou společného vzdělávání, povinného předškolního vzdělávání

a vzdělávání dětí mladších tří let.

Jak podpořit rozvoje gramotností, zejména čtenářské, matematické a digitální.

Praktické ukázky, závěrečná diskuse a reflexe.

Číslo akce:

AK03268

Stav kurzu:

Vyhlášený

Název pro certifikát:

Právní předpisy a praxe v MŠ aktuálně

Kategorie:

• Mateřské školy - předškolní výchova

Lektoři:

• Mgr. Hana Splavcová (NÚV Praha)

Odpovídá:

Jana Daňková - Středisko služeb školám a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, příspěvková organizace

Určeno:

Vzdělávací seminář je určen pedagogickým pracovníkům z mateřských škol.

Místo konání:

SSŠ Hybešova 15, Brno

Termín:

13.2.2020

(9:00-15:30)

Přihlášky:

Do 31.1.2020

Cena:

1.000,- Kč

Podatelna :

Rozsah hodin:

Organizátor: