Vloženo: 27.06.2013 Autor: Ivana Suchánková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Středisko služeb školám Brno nabízí vzdělávací program, který je určen pedagogickým pracovníkům všech typů škol, kteří se chtějí ucházet o místo ředitele škol a školských zařízení, je vhodný i pro vedoucí pracovníky, kteří ve své funkci začínají. Obsah programu je rozdělen do 6 vyučovacích hodin a je složen z těchto oblastí: • Analýza základních právních předpisů upravující oblast školství a činnosti ředitele • Postupy a kompetence ředitele vedoucí k úspěšnému řízení (řízení lidí, řízení vzdělávání, řízení zdrojů, řízení informací, řízení kontroly) • Odpovědi na konkrétní otázky „Jak uspět ve funkci ředitele“? Hlavním cílem vzdělávacího programu je získat základní kompetence, znalosti a orientaci v oblasti řízení školy a školského zařízení.

Vzdělávací program má platnou akreditaci MŠMT ČR pod číslem MSMT- 50056/2012-201-1017

Termín konání:                        22. srpna 2013  od 9.00 do 14.00

Lektor:                                    RNDr. Bc. Pavel Faltýsek

Místo konání:                           SSŠ Brno, Hybešova 15

Cena:                                      800 Kč

Kontaktní adresa:                    Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, Hybešova 15, 602 00 Brno

Případné dotazy a přihlášky posílejte na organizačního garanta akce paní Irenu Hrušákovou,

E-mail: hrusakova@sssbrno.cz, Tel.: 543 426 029.