Vloženo: 15.03.2022 Autor: Jana Daňková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Získáte dovednosti efektivní komunikace, a vytvoříte tak podmínky pro dlouhodobý růst sebe, kolegů a třeba i lidí okolo vás. Představíme si nástroje, které velmi účinně k tomuto rozvoji vedou. Seminář bude veden aktivní, tréninkovou formou. Koučink je velmi příjemná forma rozvoje a přináší pozitivní výsledky.

Prezenční seminář č. AK05539, který budeme pořádat na VIM Brno, Hybešova 15.

26.4.2022 5 hod (8.30-13.00)  Profesionální kouč – Bc. Pavlína Langerová.

Bc. Pavlína Langerová působí jako lektor – trenér se zaměřením na komunikační a obchodní dovednosti, výstavnictví, prezentační dovednosti, školení pro call centra, PR, marketing, business etiketu (zkouška u p. Ladislava Špačka), týmovou spolupráci, zážitkovou pedagogiku, kreativitu, řešení konfliktů a rétoriku včetně hygieny hlasu.

Na semináři získáte dovednosti efektivní komunikace a vytvoříte tak podmínky pro dlouhodobý růst sebe, kolegů a třeba i lidí okolo vás. Představíme si nástroje, které velmi účinně k tomuto rozvoji vedou. Seminář bude veden aktivní, tréninkovou formou. Koučink je velmi příjemná forma rozvoje a přináší pozitivní výsledky.

Více informací a možnost přihlášení najdete zde:

Profesionální kouč | vim-jmk