Vloženo: 23.07.2020 Autor: Jana Daňková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Aneb mluvte jako Marek Eben. Kdo umí mluvit – vítězí. Základem úspěchu je umění komunikovat. Vynikající rétorické dovednosti a jejich praktické využívání při projevu, prezentaci, rozhovoru či argumentaci jsou silnou konkurenční výhodou každého, kdo komunikuje s jinými lidmi. Účastnící se co nejpraktičtěji naučí zásady mluveného projevu včetně návodu, jak ho dále rozvíjet.

Rétorika v praxi a hlasová hygiena

aneb mluvte jako Marek Eben. Kdo umí mluvit – vítězí.

Základem úspěchu je umění komunikovat.

Pojďme společně udělat vše pro to, aby pro vás vystupování před publikem byla hračka.

Číslo akce:

AK03745

Název pro certifikát:

Rétorika v praxi a hlasová hygiena

Lektoři:

• Pavlína Langerová

Odpovídá:

Jana Daňková - Středisko služeb školám a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, příspěvková organizace

Místo konání:

SSŠ Hybešova 15, Brno