Vloženo: 15.03.2022 Autor: Jana Daňková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

PhDr. Pekařová v poradenství vychází z třiceti let praxe v klinické psychologii a přednáškových aktivitách pro pedagogy, širokou veřejnost a řídící pracovníky různých firem a školství. Je autorkou knih „Jak žít a nezbláznit se“, a "SOS", které se pro velký zájem dočkaly osmého vydání. Obsahem webináře budou například tato témata: Co tíží dnešního učitele, Jak vypadá dobrý učitel, Proč rodič vnímá pomoc učitele jako poučování, Jak může učitel MŠ ovlivnit výchovu, Co hrozí dítěti, když nastoupí do školy nezralé, Jak pracovat s rodiči dětí 1.-5. tříd, Kdy patří peníze do rukou dětí, O co bojují rodiče žáků.

Akreditovaný webinář č. AK05377 s oblíbenou lektorkou PhDr. Lidmilou Pekařovou

Rodič a učitel – spolu nebo proti sobě, který se uskuteční v úterý 22.3.2022 (4 hod) 12.00 – 15.30.

Z obsahu:

• Co tíží dnešního učitele
  • Jak vypadá dobrý učitel
  • Proč rodič vnímá pomoc učitele jako poučování
  • Jak může učitel MŠ ovlivnit výchovu
  • Co hrozí dítěti, když nastoupí do školy nezralé
  • Jak pracovat s rodiči dětí 1.-5. tříd
  • Kdy patří peníze do rukou dětí
  • O co bojují rodiče žáků

Více informací a možnost přihlášení najdete zde:

Rodič a učitel – spolu nebo proti sobě – webinář - PhDr. Pekařová | vim-jmk