Vloženo: 04.03.2013 Autor: Hana Krojzlová / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, pracoviště Hodonín

Dobrovolského 4, 695 01  Hodonín, tel. 518 353 295, 518 344 569, info@ssshodonin.cz, www.ssshodonin.cz

akreditace č. j.: neakreditováno

Školní stravování

aneb

co bychom měli vědět o lidské výživě

Obsah:
1. Hygiena ve školním stravování.
2. Lidská výživa.
3. Výživa a význam živin u dětí předškolního a školního věku.
4. Moderní trendy v gastronomii.
5. Speciální stravovací systémy.

Číslo akce:         55433

Lektor:               Bc. Jarmila Čožíková

Termín:              28. 3. 2013 (čtvrtek)

Čas:                    9.00 - 13.00 hodin

Místo:                 Hodonín, Dobrovolského 4

Cena pro pedagog. pracovníky škol a škol. zařízení:         680,- Kč

Cena pro ostatní:                                                                680,- Kč

Kurzovné uhraďte nejpozději do 28. 3. 2013.

Přihlašujte se nejpozději do 21. 3. 2013 poštou nebo prostřednictvím webových stránek www.ssshodonin.cz sekce Vzdělávací akce.

Závazná přihláška

Škola - uveďte přesný název školy podle zřizovací listiny

Název

PSČ, obec

IČ

DIČ

Název

Účastníci

č.

Datum narození

Titul, jméno a příjmení

Platba: FA x hotově

1

2

3

4

Přihlašování na vzdělávací programy je možné zasláním závazné přihlášky na adresu SSŠ a Zařízení pro DVPP Brno, pracoviště Hodonín, Dobrovolského 4, 695 01 Hodonín nebo elektronicky na e-mailovou adresu: info@ssshodonin.cz, popř. on-line prostřednictvím webových stránek www.ssshodonin.cz - sekce Vzdělávací akce. Všechny formy přihlášení budou považovány za závazné. Tímto se zavazuji uhradit kurzovné za přihlášené účastníky.

V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlasím s tím, aby moje osobní údaje, které tímto poskytuji SSŠ a Zařízení pro DVPP Brno, byly používány pouze pro účely zpracování agendy související s touto přihláškou.

V .................................................... dne ................................. Podpis:.................................