Vloženo: 27.06.2014 Autor: Hana Knapová / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Dovoluji si vás ještě před prázdninami informovat o tom, že začátkem příštího školního roku, konkrétně v pátek 12. září 2014 od 12.00 h do 16.30 h bude na SSŠ Brno, Hybešova 15 probíhat Setkání školních koordinátorů ICT. Kromě informací o tom, co pro školy v novém školním roce chystáme, budou připraveny odborné přednášky. Jako lektoři vystoupí zkušení metodici a absolventi kvalifikačního studia. Témata přednášek budou zaměřena na využití ICT ve výuce konkrétních předmětů (přírodopis, dějepis, fyzika, cizí jazyk a speciální pedagogika).

V případě zájmu o účast si prosím rezervujte uvedený termín.

Podrobný program a další instrukce budou zaslány v srpnu v  přípravném týdnu.

Zájem o účast můžete potvrdit již teď na tento email: knapova@sssbrno.cz

Přeji Vám krásné a pohodové prázdniny dle vašich představ a potřeb.

Těším se na spolupráci v příštím školním roce.

Hana Knapová