Vloženo: 14.03.2013 Autor: Ivana Suchánková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Výtvarná výchova s dětmi se specifickými vzdělávacími potřebami a speciální výtvarná výchova. Artefiletika a arteterapie ve výtvarné výchově žáků se specifickými potřebami. Celý kurz se bude střídat teorie, sebezkušenostní a zážitkové techniky účastníků s ukázkami práce dětí.

Výtvarná výchova s dětmi se specifickými vzdělávacími potřebami a speciální výtvarná výchova. Artefiletika a arteterapie ve výtvarné výchově žáků  se specifickými potřebami.

Celý kurz se bude střídat teorie, sebezkušenostní a zážitkové techniky účastníků s ukázkami práce dětí.

Určeno komu:               učitelkám ZŠ, SŠ a ZUŠ, učitelům, kteří učí děti s různými spec. potřebami,  volnočasovým kroužkům.

Číslo akce:                   3087

Číslo akreditace:           50056/2012-201-1017

Termíny konání:        středa 17. 4. 2013 od 14.00 do 17.00 hod

Místo konání:                Brno, Hybešova 15, přízemí, výtvarná dílna