Vloženo: 15.03.2022 Autor: Jana Daňková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Studiem pro ředitele škol a školských zařízení získává jeho absolvent znalosti a dovednosti v oblasti řízení škol a školských zařízení, v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů, včetně ochrany zdraví, které jsou kvalifikačním předpokladem pro výkon funkce ředitele školy a školského zařízení. Vzdělávací program je v souladu se standardem MŠMT, je organizován v 6 modulech s rozsahem 104 vyučovacích hodin přímé výuky a 20 hodin odborné stáže na vytipovaných školách a školských zařízeních. Součástí vzdělávacího programu je doporučené samostudium. Za tímto účelem obdrží každý z účastníků studijní materiály shrnující podrobný obsah jednotlivých modulů, zaměřený na cílové kompetence vedoucích pracovníků.

Studium pro ředitele škol a školských zařízení 2022

Termín konání: 21.4. - 1.12.2022

Místo konání: VIM Brno, Hybešova 15.

Více informací a možnost přihlášení najdete zde:

Studium pro ředitele škol a školských zařízení 2022 | vim-jmk