Vloženo: 24.08.2016 Autor: Lucie Adamová / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Seminář je určen pedagogickým pracovníkům 1. i 2. stupně ZŠ a SŠ a vedoucím pracovníkům.

Obsah:

• Co jsou tablety a jaké jsou jejich možnosti využití v práci učitele.
  • Základy práce s tablety v prostředí Apple iOS a Google Android. Ovládání tabletu a spouštění základních aplikací.
  • Přehled dostupných programů pro tablety a ukázky jejich využití v práci učitele.
  • Ukládání dat. Přenos dat mezi mobilním telefonem, tabletem a počítačem.
  • Doporučené příslušenství. Základní péče a ošetřování tabletu. Bezpečnostní rizika při používání tabletu.

Doporučujeme na kurz přinést vlastní tablet se založeným účtem. V případě nutnosti lze tablet zapůjčit po dobu kurzu na SSŠ Brno.

Určeno komu: pedagogickým pracovníkům 1. a 2. st. ZŠ a SŠ, vedoucím pracovníkům

Číslo akce: 4955

Číslo akreditace: MSMT-38789/2014-1-1011

Termín konání: středa 14. 9. 2016 od 14.45 do 18.45 h

Místo konání: Brno, Hybešova 15.

Lektor: Mgr. Josef Mach

Cena pro pedagogické pracovníky škol a školských zařízení: 900 Kč