Vloženo: 02.11.2021 Autor: Michal Slezák / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Po roční nucené pauze pořádáme perfektně hodnocené kurzy s Dr. Milošem Nezhodou.

Termíny:

doškolovací kurz lyžování nebo snowboardingu  - 5. - 8. ledna 2022

základní kurz lyžování nebo snowboardingu - 9. - 13. ledna 2022

Místo:

ubytování penzion Kocanda, Písařov

středisko pro výcvik: Areál na Červené Vodě, Čenkovice - 4 sedačková, vyhřívaná lanovka

Odjezd:

- na doškolovací kurzy, (lyžování i snowboardingu), je 5. 1. 2022

z parkoviště proti hlavnímu vchodu obchodního domu Tesco, na ulici Dornych v Brně. Sraz v 7:30 h – odjezd v 8:00 h. Návrat 8. 1. cca v 17:30 h tamtéž.

- na základní kurzy, (lyžování i snowboardingu), je 9. 1. 2022

z parkoviště proti hlavnímu vchodu obchodního domu Tesco, na ulici Dornych v Brně. Sraz v 7:30 h – odjezd v 8:00 h. Návrat 13. 1. cca v 17:30 h tamtéž.

Cena:            (zahrnuje – dopravu, ubytování + stravu a obědy na svahu, vleky, kurzovné, osvědčení)

doškolovací kurz        6.500,- Kč

základní kurz              8.000,- Kč

Aktuální informace a přihlášky je možno zasílat přímo PaedDr Nezhodovi na níže uvedené kontakty:

PaedDr. Miloš Nezhoda
Kamenná 43
639 00 Brno
e-mail: milos.nezhoda@seznam.cz
mobil: 603 247 728

Přihlašování je možné i prostřednictvím webového rozhraní VIM Brno na vybrané kurzy:

Základní školní snowboarding - ZÁKLADNÍ KURZ

Základní školní lyžování – základní kurz