Vloženo: 17.04.2020 Autor: Jana Daňková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Seminář vám poskytne všechny potřebné informace pro správné financování škol (mateřských, základních a středních) a školských zařízení (školních družin, školního klubu, školní jídelny), jež jsou zřizovány krajem, obcí nebo dobrovolným svazkem obcí. Seznámíte se jak konkrétně počítat PHmax, správně vyplnit P1c -01, vypočítat normativy nepedagogů, a hlavně jak správně hospodařit s přidělenými prostředky a vyvarovat se porušení rozpočtové kázně.

Webinář - Finanční řízení školy aktuálně

Aktuální otázky financování jsou pro každého ředitele v současné době jednou z důležitých otázek. Seminář vám poskytne všechny potřebné informace pro správné financování škol (mateřských, základních a středních) a školských zařízení (školních družin, školního klubu, školní jídelny), jež jsou zřizovány krajem, obcí nebo dobrovolným svazkem obcí. Seznámíte se jak konkrétně počítat PHmax, správně vyplnit P1c -01, vypočítat normativy nepedagogů, a hlavně jak správně hospodařit s přidělenými prostředky a vyvarovat se porušení rozpočtové kázně.

Číslo akce:

AK03496

Název :

Finanční řízení školy aktuálně - Webinář

Kategorie:

Školský management a ekonomika

Lektor:

• Ing. Petra Schwarzová

lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s., MBA Managment ve školství, ředitelka gymnázia

Odpovídá:

Jana Daňková - Středisko služeb školám a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, příspěvková organizace

Určeno: