Vloženo: 12.01.2021 Autor: Jana Daňková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Cílem webináře je zaměření se na aktuální informace ke sběru dat mateřských a základních škol, zejména na nastavení přímé pedagogické činnosti učitelů. Účastníci získají přehled i o dalších změnách a možnostech financování v r. 2021 a 2022. Dotační programy a následné vzdělávání cizinců v mateřských a základních školách všech zřizovatelů.

Jak nastavit a vykázat práci pedagogů MŠ a ZŠ

s ohledem na nové financování

Cílem webináře je zaměření se na aktuální informace ke sběru dat mateřských a základních škol, zejména na nastavení přímé pedagogické činnosti učitelů. Účastníci získají přehled i o dalších změnách a možnostech financování v r. 2021 a 2022. Dotační programy a následné vzdělávání cizinců v mateřských a základních školách všech zřizovatelů.

Pro přihlášení Vám postačí počítač s reproduktorem/sluchátky nebo notebook a připojení k internetu, prohlížeč Google Chrome nebo Microsoft Edge (prohlížeč Firefox není plně podporován). Pro větší komfort lze zvolit přímo aplikaci Microsoft Teams (není podmínkou).

Číslo akce:

AK03337

Název pro certifikát:

Jak nastavit a vykázat práci pedagogů MŠ a ZŠ s ohledem na nové financování

Kategorie:

• Mateřské a Základní školy

Lektoři:

• Mgr. et Mgr. Jaroslava Vatalová (MŠMT)

Odpovídá:

Jana Daňková - Středisko služeb školám a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, příspěvková organizace

Určeno:

Cílovou skupinou jsou pedagogové MŠ a ZŠ.

Místo konání:

On-line