Vloženo: 17.04.2020 Autor: Jana Daňková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Jedna z činností, kterou nejeden ředitel realizuje, je i zadávání veřejných zakázek. Vede je k tomu současná situace, kdy mají možnost získat nemalé finanční prostředky nejen od svých zřizovatelů, ale formou různých dotací z evropských fondů A zde je právě kladen důraz na správné postupování při zadávání veřejných zakázek. Cílem webináře je praktickou formou provést posluchače celým procesem zadávacího řízení od vypracování zadávací dokumentace až po podpis smlouvy s vítězem výběrového řízení.

Webinář – Veřejné zakázky ve školství

Jedna z činností, kterou nejeden ředitel realizuje, je i zadávání veřejných zakázek.  Vede je k tomu současná situace, kdy mají možnost získat nemalé finanční prostředky nejen od svých zřizovatelů, ale formou různých dotací z evropských fondů A zde je právě kladen důraz na správné postupování při zadávání veřejných zakázek. Cílem webináře je praktickou formou provést posluchače celým procesem zadávacího řízení od vypracování zadávací dokumentace až po podpis smlouvy s vítězem výběrového řízení.

Číslo akce:

AK03512

Název :

Webinář – Veřejné zakázky ve školství

Kategorie:

Školský management a ekonomika

Lektor:

• Ing. Petra Schwarzová

lektor Ústavu práva a právní vědy, o.p.s., MBA Managment ve školství, ředitelka gymnázia

Odpovídá:

Jana Daňková - Středisko služeb školám a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, příspěvková organizace

Určeno: