Vloženo: 23.07.2020 Autor: Jana Daňková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Seminář se zabývá možnostmi vzdělávání žáků se speciálně vzdělávacími potřebami ve školním prostředí, jejich příčinami a důsledky, charakteristickými znaky jednotlivých poruch a s charakteristikami žáků se speciálními poruchami a jejich typologií. Nabízí možné způsoby a spolupráci se státními i neziskovými organizacemi, u kterých lze hledat radu a pomoc. Pedagogičtí pracovníci se prakticky seznámí s vypracováním IVP a PLPP na základě vyhlášky 27/2016 Sb.a získají návod, jak vytvořit pozitivní klima v heterogenní třídě.

Seminář se zabývá možnostmi vzdělávání žáků se speciálně vzdělávacími potřebami ve školním prostředí, jejich příčinami a důsledky, charakteristickými znaky jednotlivých poruch a s charakteristikami žáků se speciálními poruchami a jejich typologií. Nabízí možné způsoby  a spolupráci se státními i neziskovými organizacemi, u kterých lze hledat radu a pomoc. Pedagogičtí pracovníci se prakticky seznámí s vypracováním IVP a PLPP na základě vyhlášky 27/2016 Sb.a získají návod, jak vytvořit pozitivní klima v heterogenní třídě.

Číslo akce:

AK03363

Stav kurzu:

veřejné

Název pro certifikát:

Žáci se speciálními vzdělávacími potřebami

Hlavní kategorie:

• Speciální pedagogika

Lektoři:

• Mgr. Marie Krejčí

Odpovídá:

Jana Daňková - Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, příspěvková organizace