Vloženo: 16.04.2012 Autor: old Michal Slezák / Zkvalitnění výuky anglického jazyka na ZŠ a SŠ v JmK

Obsah výuky

• Elektronická výuka a možnosti sdílení metodik a materiálů.
  • Elearning a jeho postavení ve výuce na základní a střední škole.
  • LMS Moodle a jeho využití v práci učitele - pro podporu výuky a pro tvorbu materiálů.
  • Využití systému jako prostoru pro sdílení zkušeností, výměnu dobrých nápadů a metodické poradenství mezi učiteli.
  • Zásady tvorby materiálu, kritéria pro materiály pro elektronické sdílení.
  • Zásady přípravy aktivit a diskuzí, zásady vedení diskuzního fóra a online činností. Možnosti využití ve výuce i při sdílení zkušeností.
  • Postup publikace studijních materiálů, zakládání nových diskusních fór, sběr a hodnocení elektronicky odevzdávaných úkolů
  • Základní nastavení prostředí.
  • Zdroje materiálů elektronických materiálů pro různé předměty.

Délka kurzu: 8 hodin

Termín: 17 4. 2012 – 9.00–15.30

Místo konání: Hybešova 15, Brno

Lektor: Mgr. Nina Hrtoňová, PhDr. Tamara Váňová

Přihlášky posílejte obratem  na adresu: prokes@sssbrno.cz  ( uveďte titul, jméno, příjmení, školu a datum narození).

Financováno z projektu "Zkvalitnění výuky AJ na ZŠ a SŠ v JmK" č. CZ.1.07/1.3.10/04.0024 GG OP VK Jihomoravského kraje