Vloženo: 27.03.2012 Autor: old Michal Slezák / Zkvalitnění výuky anglického jazyka na ZŠ a SŠ v JmK

Je rozdělen do dvou částí – teoretické, kde se učitelé seznámí se Společným evropským referenčním rámcem pro jazyky a strukturou ústní zkoušky a praktické, kde si budou moct vyzkoušet cvičení a aktivity vedoucí k úspěšnému složení poslechové části didaktického testu.

Obsah semináře:

• Teoretické východisko zkoušky – požadované dovednosti tak, jak jsou definovány ve Společném evropském referenčním rámci pro jazyky pro úroveň B1.
  • Praktické cvičení a aktivity k rozvoji poslechovým dovedností žáků.

Délka semináře – 4 hodiny. Účast na tomto semináři není podmíněna účastí na žádném dalším metodickém semináři ke státní maturitě z angličtiny.

KDY: 24.4. 2012, 9 – 13h
KDE: SSŠ a Zařízení pro DVPP Brno, Hybešova 15, Brno
LEKTOR: Mgr. Radek Novák
KURZOVNÉ: zdarma /financováno z projektu č. CZ.1.07/1.3.10/04.0024 GG OP VK Jihomoravského kraje/
PŘIHLÁŠKY: Přihlášky posílejte obratem na adresu: prokes@sssbrno.cz ( uveďte titul, jméno, příjmení, školu a datum narození).