Vloženo: 05.12.2012 Autor: old Michal Slezák / Zkvalitnění výuky anglického jazyka na ZŠ a SŠ v JmK

V rámci projektu Zkvalitnění výuky AJ na základních a středních školách v Jihomoravském kraji, CZ. 1.07/1.3.10/04.0024 zveme aprobované i neaprobované učitele AJ na základních a středních školách na zajímavé posezení.

1. Odborná přednáška:  Receptivní dovednosti v ELT

Přednáška bude zaměřená na rozvoj dovedností poslech a čtení s porozuměním na úrovních A2 - B1. Zaměříme se především na Extensive Reading a Extensive Listening jako na postupy méně využívané v porovnáním s Intensive Reading a Intensive Listenin

2. Evropské jazykové portfolio v praxi

Na praktických ukázkách budou předvedeny konkrétní postupy, díky nimž aplikace EJP rozvíjí schopnosti žáků, především v dovednosti sebehodnocení.

Termín: 10. 12. 2012; 13.00–16.00

Místo konání: Hybešova 15, Brno

Přihlášky posílejte obratem  na adresu: prokes@sssbrno.cz  ( uveďte titul, jméno, příjmení, školu a datum narození).

Kurz je plně hrazen z rozpočtu projektu, neplatí se žádný účastnický poplatek. Občerstvení zajištěno