Vloženo: 01.10.2013 Autor: Lucie Adamová / Redakce

Nabízíme poslední volná místa na kurzu dalšího vzdělávání dne 8. 10. 2013 od 8 do 12 hodin.

Kurz Dobré nápady pro výuku informatiky na 1. stupni ZŠ nabízíme na Středisku služeb školám Brno v rámci dalšího vzdělávání od roku 2011 jako pětihodinový kurz a stále je o něj ze strany učitelů velký zájem. Každoročně vyhlašujeme několik termínů. Účastníkům je předložena spousta dobrých nápadů a tipů, jak pracovat v informatice se žáky 1. – 5. ročníku. Dozvědí se ukázky řešení konkrétních základních škol, očekávání od žáků, grafické programy, metodické materiály. Na kurzu jsou představeny i ukázky nevhodných materiálů a vysvětleny jejich nedostatky. Lektorka využívá prostředí moodle, do kterého vkládá všechny prezentace, materiály pro výuku a odkazy k výuce ke stažení.

Nabízíme poslední volná místa na tento kurz v termínu: úterý 8. 10. 2013 od 8 do 12 hodin, číslo akce 3458. Více informací na: http://www.jmskoly.cz/kurzy?id=5523