Vloženo: 26.09.2012 Autor: Ivana Suchánková / Redakce

Mezinárodní evropský program Comenius je zaměřen na školní vzdělávání. Cílem programu je rozvíjet porozumění a spolupráci mezi mladými lidmi z různých států Evropy. Integrovaná střední škola polygrafická je součástí pro léta 2011-2013 multilaterálního projektu, který sdružuje školy z devíti států Evropy - Česká republika, Slovensko, Polsko, Rumunsko, Bulharsko, Turecko, Chorvatsko, Španělsko a Litva.

Mezinárodní evropský program Comenius je zaměřen na školní vzdělávání. Cílem programu je rozvíjet porozumění a spolupráci mezi mladými lidmi z různých států Evropy. Integrovaná střední škola polygrafická je součástí pro léta 2011-2013 multilaterálního projektu, který sdružuje školy z devíti států Evropy  - Česká republika, Slovensko, Polsko, Rumunsko, Bulharsko, Turecko, Chorvatsko, Španělsko a Litva.