Vloženo: 03.06.2015 Autor: Ivana Suchánková / Ivana Suchánková

Deset let s Europassem Europass letos slaví 10 let od svého vzniku. Jak se dokumenty Europassu proměnily, jaké významné události se staly a co jsme pro Vás připravili k tomuto kulatému výročí?

Europass letos slaví 10 let od svého vzniku. Jak se dokumenty Europassu proměnily, jaké významné události se staly a co jsme pro Vás připravili k tomuto kulatému výročí?

Jak získat dokumenty Europassu

V článku najdete přehledné informace o jednotlivých dokumentech a o tom, jak postupovat při jejich pořízení. Některé si vyplňují lidé sami, o některé si musí zažádat, některé dostávají ve škole spolu s vysvědčením, osvědčením nebo diplomem.

Nová databáze pro vydávání dodatků k osvědčení

Informace o nové databázi, která je otevřená veřejnosti a zjednodušuje školám proces vydávání dodatků. Bez registrace si tu každý může prohlédnout náhledy dodatků aktuálních oborů.

Prezentace Chystáte se za prací nebo studiem do světa?

Prezi prezentace zábavnou formou při plavbě lodí seznámí každého, kdo hledá práci nebo studium doma nebo v zahraničí, s dokumenty Europassu.

Dvě česká videa vyhrála celoevropskou soutěž

Podívejte se na vítězná videa v soutěži o nejlepší virální video. V první desítce celoevropské soutěže se umístila dvě česká videa a obě stojí za vidění.