Vloženo: 26.05.2022 Autor: Ivo Prokeš / Ivo Prokeš

Pro pedagogy všech stupňů

Najděte klíč k svému potenciálu – webinář

Cílem vzdělávacího programu je seznámit účastníky s pohledem na osobnostní růst dětí/ žáků a nastínit filozofii hledání skrytého potenciálu.Během semináře se lektor zaměří na otázky: – Jaké jsou klíčové motivace člověka? – Proč nevyužíváme svůj potenciál? – Co je klíčem ke štěstí a úspěchu? – Jak zjistit své silné a slabé stránky? – Jak přistupovat k rozvoji dítěte? – Jaký má smysl využití talentu? – Jak využíváme své silné stránky? – Jak se dostat do stavu "flow"? – Kam patříme podle typologie lidí a jakou roli máme v týmu?

Webinář je určen pro učitele všech škol, kariérové a výchovné poradce, psycholožky ze škol, vedení škol.

Termín:13. 6. 2022; 13:00–16:00
Cena: 1000.00 Kč

Garant akce: Mgr. Ivo Prokeš;prokes@vim-jmk.cz;543 426 037, přihlášky prosím elektronicky na https://www.vim-jmk.cz/co-delame/vzdelavani/akce/ak05885

Lektor: Ing. Marek Pavlík, Ph.D.