Vloženo: 03.07.2014 Autor: kateřina Vítková / Lipka - školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace

Seminář pro učitele základních škol, kteří mají zájem učit v Otevřené zahradě. Seminář je akreditovaný MŠMT—č. j. 27 313/2012-25-499, ze dne 17. 5. 2012.

V rámci semináře bude učitele čekat prohlídka všech výukových stanovišť Otevřené zahrady a seznámení s funkcí jednotlivých interaktivních prvků. Zároveň si v praxi vyzkoušíme některé aktivity na vybraných stanovištích. Každý účastník semináře navíc obdrží učitelské minimum s nápady pro vlastní výuku v Otevřené zahradě a přístupové kódy do E—studovny Lipky.

Lektorky: Mgr. Hana Mikulicová, Mgr. Kateřina Mrázková

V rámci semináře bude poskytnuto pití a drobné občerstvení.

Cena semináře (částku je nutné uhradit předem):

• 450 Kč (pouze pro pedagogy — zaměstnance škol a školských zařízení zapsaných v rejstříku škol)
  • 545 Kč (pro nepedagogy; cena navýšena o DPH)

Termín uzávěrky přihlášek a termín splatnosti je nejpozději do 20. srpna 2014.