Vloženo: 30.05.2012 Autor: Miroslav Marek / Odbor školství JMK

Dne 6. červa 2012 od 9.30 hodin se koná v Senátu Parlamentu ČR druhá národní konference „Bezpečnost a ochrana zdraví ve školství v České republice – aktuální témata“.

Cílem konference je přinést informace o nové právní úpravě bezpečnosti a ochrany zdraví a její aplikaci v resortu školství,   o stavu dětské úrazovosti a nových přístupech k prevenci rizik a otevřít diskusi ke specifickým otázkám  a  aktuálním problémům  v této oblasti.

Konferenci pořádá Výbor pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice Senátu PČR, pod záštitou místopředsedy výboru PhDr. Marcela Chládka, MBA, v odborné  spolupráci s předními zainteresovanými institucemi a odborníky.

Konference  se mohou zástupci škol a školských zařízení buď zúčastnit přímo nebo lze její průběh sledovat online na www.senat.cz .

Ing. Petr Špirhanzl,

vrchní ředitel sekce financování a správní