Vloženo: 07.02.2012 Autor: Miroslav Marek / Odbor školství JMK

Ministerstvo zemědělství vyhlašuje u příležitosti Světového dne vody šestý ročník výtvarné a literární soutěže pro žáky základních škol a nižších tříd víceletých gymnázií s názvem „Voda pro potraviny“.

Cílem soutěže je přispět ke zvýšení informovanosti žáků, aby si uvědomili vztah mezi výrobou potravin a spotřebou vody a začali vodu vnímat jako obnovitelný, ale svým množstvím omezený přírodní zdroj a nepostradatelnou součást našeho každodenního života.

V příloze si Vám dovolujeme postoupit pravidla soutěže a informační leták k soutěži.

Pravidla a podrobnosti k soutěži najdete také na internetových stránkách Ministerstva zemědělství (www.eagri.cz).

Pro podrobnější informace se můžete obrátit přímo na koordinátorku soutěže Mgr. Lucii Nádvorníkovou, Ministerstvo zemědělství,  odbor komunikace, Těšnov 17, 117 05 Praha 1
(e-mail: lucie.nadvornikova@mze.cz, tel.: 221 812 063).