Vloženo: 20.01.2023 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení organizační a správní

Podrobnosti níže. Příloha ve formátu ZIP obsahuje všechny vzorové dokumenty.

Realizace výběrových řízení veřejných zakázek, jejichž předmětem je uskutečnění školních zájezdů, lyžařských výcvikových kurzů apod., které ročně přesahují 200 tis. Kč bez DPH.

Jedná se tedy o výběrová řízení, k jejichž zadávání je potřeba (v souladu se směrnicí 80/INA-VOK Pravidla pro reprodukci majetku) využívat elektronický nástroj a zahájení zadávacího řízení uveřejňovat na profilu jednotlivých zadavatelů.

Obdobné veřejné zakázky CEJIZA v minulém roce pro některé školy zadávala. Aktuálně ale jsme bohužel kapacitně vytíženi natolik, že jsou naplněny naše personální a časové možnosti pro kompletní přípravu a administraci řízení. Nabízíme Vám proto alespoň metodickou pomoc.

V rámci této metodické pomoci CEJIZA zpracovala vzor zadávací dokumentace pro daný typ řízení (veřejná zakázka malého rozsahu). Vzory jednotlivých dokumentů přikládáme v příloze. Doporučuji vzory upravit dle potřeb Vaší organizace, především u zažlucených částí dokumentace.

Ve formuláři nabídky jsou nastaveny i možné požadavky na technickou kvalifikaci, tj. pro uvedení referenčních zakázek. Jejich počet je na Vás, může jich být více, popřípadě žádná, nejedná se o povinný požadavek zadavatele, ale umožní Vám to případně vyloučit z řízení takové dodavatele, kteří nemají zkušenost s obdobným typem plnění.

Pokud byste se chtěli seznámit s podmínkami konkrétního zadávacího řízení, můžeme Vám doporučit např.  veřejnou zakázku pro Gymnázium Boskovice, kterou jsme pomohli připravit a administrovat – viz https://zakazky.krajbezkorupce.cz/contract_display_28896.html.