Vloženo: 07.05.2020 Autor: Lenka Možná / Oddělení prevence a volnočasových aktivit

Manuál pro MŠ, ZŠ, SŠ k návratu dětí do škol po izolaci, spojené s pandemií onemocnění Covid-19. Záštitu nad dokumentem převzala Odborná společnost pro prevenci rizikového chování, OSPRCH z.s. Materiál slouží jako podpora pedagogů při reakcích na možné rozpoložení dětí a žáků při jejich návratu, obsahuje mimo jiné časová období s popisem jejich specifik, zdůrazňujících, na co se při práci se třídou zaměřit a návrhy možných aktivit pro tato období.