Vloženo: 06.01.2015 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Soutěž je určena pro žáky středních škol a odborných učilišť a jejím mottem je „Kdo chce nakupovat bezpečné a kvalitní výrobky či služby, měl by být schopný si k nim informace najít, ověřit a využít“.

Poslyankyně Evropského parmalentu MUDr. Olga Sehnalová, MBAposlankyně Evropského parlamentu zaštiťuje v rámci mezinárodní soutěže „Spotřeba pro život“ již 6. ročník soutěže v tvorbě vzorového čísla spotřebitelského časopisu pro mládež.

Soutěž je určena pro studenty středních škol a žáky odborných učilišť a jejím mottem je Kdo chce nakupovat bezpečné a kvalitní výrobky či služby, měl by být schopný si k nim informace najít, ověřit a využít“.

Soutěž v České republice vyhlašuje obecně prospěšná společnost dTest s podporou Asociace akreditovaných a autorizovaných organizací pod záštitou poslankyně Evropského parlamentu Olgy Sehnalové.

Soutěž trvá do 30. dubna 2015 a výsledky budou známy v polovině června. Tři vítězné soutěžní kolektivy obdrží spolu se svými koordinátory jako cenu zájezd do jednoho ze sídel Evropského parlamentu (Štrasburk, Brusel), věnovaný Olgou Sehnalovou. Dalších pět vyhodnocených soutěžních kolektivů obdrží věcné ceny a upomínkové předměty. Každá škola, která se zúčastní národního kola soutěže, obdrží navíc zdarma předplatné tištěné verze časopisu dTest pro následující školní rok.

Pro Vaši informaci jsou přikloženy podrobné propozice soutěže, více naleznete také zde na webových stránkách Olgy Sehnalové.

Kontakt a podrobnější informace:

Vendula Karásková

Asistentka MUDr. Olgy Sehnalové, MBA, poslankyně Evropského parlamentu