Vloženo: 17.01.2017 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

9. ročník soutěže Spotřeba pro život.

Soutěž je určena pro žáky středních škol. Tématem letošního ročníku je„Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů“. Soutěž v České republice vyhlašuje obecně prospěšná společnost dTest s podporou Asociace akreditovaných a autorizovaných organizací pod záštitou poslankyně Evropského parlamentu Olgy Sehnalové a Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Soutěž trvá do 15. května 2017 a výsledky budou známy v polovině června. Tři vítězné soutěžní kolektivy obdrží spolu se svými koordinátory jako cenu zájezd do jednoho ze sídel Evropského parlamentu (Štrasburk, Brusel), věnovaný Olgou Sehnalovou. Dalších pět vyhodnocených soutěžních kolektivů obdrží věcné ceny a upomínkové předměty. Každá škola, která se zúčastní soutěže, obdrží navíc zdarma předplatné tištěné verze časopisu dTest pro následující školní rok.

Podrobnosti v přílohách.