Vloženo: 08.10.2012 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Nabídka divadla z České Třebové pro střední školy. Představení: Audience, Ucho, To všechno z lásky.

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

nabízíme tří představení, která jsme schopni přijet odehrát přímo k Vám do školy.

V případě Audience se jedná o představení, které trvá cca. 45 minut a které má za sebou přes 150 repríz. Ucho je představení delší, trvá 75 minut, a od května 2011 jsme ho už odehráli více než 50krát. Obě tato představení posbírala mnoho cen na divadelních přehlídkách a festivalech, Audienci jsme navíc odehráli mj. také např. v Lucembursku.

Poslední představení je nejmladší, premiéru mělo letos na jaře. To všechno z lásky trvá 45 minut a je to tzv. dokumentární divadlo.

JEDINÉ, CO BYCHOM OD VÁS, POKUD BYSTE MĚLI ZÁJEM, POTŘEBOVALI, JE PROSTOR. VŠE OSTATNÍ SI PŘIVEZEME SAMI!

Předpokládám, že Vás bude zajímat také cena představení: Audience a To všechno z lásky obnáší 40 Kč/žák, Ucho potom 50 Kč/žák.

Další info o našich hrách naleznete na webu www.facebook.com/divadlo.triarius (přístup i pro neregistrované na FB!)

Josef Jan Kopecký

Staré náměstí 16, 560 01  Česká Třebová