Vloženo: 17.09.2014 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Mathematics without Borders International Tournament - podrobnosti a zadání v příloze (anglicky). Vyvrcholení v Bulharsku.

Mezinárodní matematická soutěž „Matematika bez hranic“ pro základní a střední školy.

Soutěž je určena žákům a studentům od 7 do 18 let. Proběhne ve čtyřech kolech od října 2014 do června 2015. První tři kola se budou konat na domovských školách. Závěrečné kolo absolvují nejlepší účastníci  v bulharském Nesebaru.
Hradí se účastnický poplatek v jednotlivých kolech. Účastníci finálního kola včetně pedagogického doprovodu si hradí cestu a ubytování z vlastních prostředků.

Informace o soutěži v příloze. Další podrobné informace jsou k dispozici na webové stránce www.mathematicalmail.com.

Prosíme o předání této informace základním a středním školám ve Vaší působnosti.

Kontakt:

Karla Benešová