Vloženo: 19.03.2020 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Jeden svět na školách volně zpřístupnil veškerý obsah vzdělávacího portálu JSNS.CZ. K dispozici je celkem 275 audiovizuálních lekcí spolu s více než 1150 výukovými materiály.

Není potřeba žádná registrace ani přístupové údaje a vše mohou používat vyučující, žáci, studenti či jejich rodiče

Navíc každý den publikujeme na stránce JSNS.CZ/online-vyukatipy a doporučení, jak s našimi materiály pracovat na dálku.

Zaměříme se vždy na jeden z následujících tematických okruhů: mediální vzdělávání, moderní československé dějiny, lidská práva a globální rozvojové vzdělávání, sociální problematika a životní prostředí. Budou členěny podle doporučeného věku žáků: I. stupeň ZŠ, II. stupeň ZŠ a střední školy.

Na portále je také funkce podrobné vyhledávání, lekce můžete filtrovat podle tématu, délky filmu a věku diváka.