Vloženo: 12.04.2016 Autor: Oldřich Vybíral / Oddělení vzdělávání

Projekt je v ČR unikátní, nekomerční a propojuje primární prevenci z oblasti fyzického duševního a sociálního zdraví, empatii, sebereflexi i sociální interakci za využití moderních metod prožitkového učení.

Zážitkový projekt Lékařské fakulty Masarykovy univerzity pro základní a střední školy.

Projekt je v ČR unikátní, nekomerční  a propojuje primární prevenci z oblasti fyzického duševního a sociálního zdraví, empatii, sebereflexi i sociální interakci za využití moderních metod prožitkového učení. Pro školy je realizován za náklady na dopravu do místa konání po dohodě s realizátory.

Pro případné zájemce ze strany škol jsou kontakty uvedené v příloze. Realizaci programu Centrum podpory zdraví ve školách SZÚ plně podporuje.