Vloženo: 27.03.2012 Autor: Michal Dujka / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Vedoucí pracovník ve školství dnes musí být znalý "devatera řemesel". Požadavky na jeho kompetence zasahují do oblasti práva, legislativy, managementu, psychologie a dalších oblastí vztahujících se k práci s lidmi a jejich vedení.

Vzdělávací program Zvyšování kompetencí v oblasti řízení se snaží nezapomenout na žádnou podstatnou oblast.

Nabízíme v něm 5 dvoudenních seminářů, přičemž není podmínkou se zúčastnit všech. Jedná se v podstatě o na sobě nazávislé vzdělávací kurzy a je možné se zúčastnit pouze některých.

Semináře uskutečňujeme obvykle s výjezdem na 2 dny, přičemž účastníkům z projektu hradíme ubytování i stravné.