Vloženo: 13.04.2015 Autor: Hana Krojzlová / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Účastníci se seznámí s genetickou metodou čtení a psaní, vyvodí rozdíly mezi genetickou a slabičnou metodou, pojmenují klady a rizika v učení oběma metodami, seznámí se s praktickými ukázkami práce genetickou metodou čtení a psaní.

Učíme se číst a psát genetickou metodou

Tematické okruhy:

• Jak se děti učí číst a psát genetickou metodou.

• Rozdíl mezi genetickou a slabičnou metodou.

• Pomůcky a jejich využití.

• Jak si poradit s tím, že děti na začátku první třídy jsou s čtenářskými dovednostmi různě daleko.

• Jak pracovat s projekty v prvním ročníku.

Číslo akce:           55792

Lektor:                 Mgr. Karla Černá

Termín:                5. 5. 2015 (úterý)

Čas:                     13.00 - 17.00 hodin

Místo:                  Hodonín, Dobrovolského 4

Cena pro pedagog. pracovníky škol a škol. zařízení:       650,- Kč

Cena pro ostatní:                                                         790,- Kč

Kurzovné uhraďte nejpozději do 5. 5. 2015.

Přihlašujte se nejpozději do 28. 4. 2015 poštou nebo prostřednictvím webových stránek www.ssshodonin.cz sekce Vzdělávací akce nebo pomocí přiložené přihlášky.