Vloženo: 06.11.2014 Autor: Gabriela Dujková / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Akce, kterou pořádá SSŠ Brno v rámci projektu EdTRANS, je zaměřena na problematiku a podporu volby povolání a je určena pro výchovné poradce a další pedagogické pracovníky se zájmem o tuto oblast. Pro všechny účastníky je akce zcela zdarma.

Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno

Vás srdečně zve na vzdělávací akci projektu.Je organizována v rámci projektu EdTRANS (transition from school to work – přechod ze školy do práce), který je spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj, státním rozpočtem ČR a rozpočtem JMK.

Cílem vzdělávací akce je posílit podporu žáků při volbě povolání.

Termín konání: 26. 11. 2014

Místo konání: SSŠ Brno, Hybešova 15 (aula)

Určeno komu: pedagogickým pracovníkům – výchovným poradcům a ostatním pedagogickým pracovníkům škol se zájmem o problematiku volby povolání

Podrobný program akce najdete v přiložené pozvánce.