Vloženo: 23.02.2015 Autor: old Michal Slezák / Profesní rozvoj MŠ

další z řady zajímavých seminářů z projektu "Profesní rozvoj MŠ"

Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno

Projekt: Profesní rozvoj MŠ, CZ.1.07/1.3.00/48.0142

Název vzdělávací akce: Práce s nadprůměrně nadanými dětmi v MŠ

Obsah:

Cílem semináře je předání poznatků a praktických zkušeností z oblasti diagnostiky, výchovy a vzdělávání nadprůměrně nadaných dětí předškolního věku. Nadané děti je zapotřebí v předškolním věku především rozpoznat a věnovat jim následně takovou péči, aby se  přirozeně rozvíjely jejich intelektové dovednosti. V současné době je již vypracována řada  metodických i výukových materiálů, které zpracovali odborníci na základě praktických zkušeností při výuce i výchově nadaných dětí ve  školských zařízeních, rodinách i centrech nadání. Seminář bude zaměřen na činnosti a aktivity dětí ve věku 3 – 5 let.

Určeno pro:                            učitelky MŠ

Číslo:                                      4245

Datum a čas  konání:              3. 3. 2015; 10.00 – cca 15.00 hod. (6 vyuč. hodin)

Místo konání:                         Hybešova 15, Brno

Lektor:                                    PhDr. Jitka Fořtíková, Ph.D., ředitelka Centra nadání v Praze

Účastníci obdrží osvědčení o absolvování vzdělávací akce.

Přihlášku (viz příloha) posílejte obratem na adresu:       jarosova@sssbrno.cz;

tel.: 543 426 028

Akce je plně hrazena z rozpočtu projektu, neplatí se žádný účastnický poplatek.

Občerstvení zajištěno.