Vloženo: 29.05.2012 Autor: Jakub Štursa / Redakce

Cílem semináře je rozvoj klíčových kompetencí – individuální kompetence k jednání, rozvoj sociálních kompetencí – zvládání konfliktů, komunikace, kooperace mezi učiteli a studenty, mezi pedagogickými pracovníky navzájem a dále navýšení uvědomění a porozumění vůči sobě i okolí, porozumění motivům našeho jednání.

Ziskem semináře je uvědomění si důležitosti EQ ve všech rovinách života – v pracovní i osobní. Pochopení vlivu emočního prožívání na naše jednání, porozumění psychologii emocí. Získání praktického nástroje na zvládání vlastních emocí – umění redukce stresu. Zjištění, nakolik každý z nás využívá klíčové kompetence emoční inteligence a jak naše emoce ovlivňují způsob komunikace s ostatními. Důležitým ziskem semináře je zlepšení schopnosti komunikovat citlivě, efektivně, naučit se předcházet konfliktu. Podstatná je inspirace, jaký přínos může mít vědomá práce s emocemi pro osobní rozvoj.

Seminář je doplněn praktickými interaktivními technikami.

Kurz je určen pro:

zaměstnance ve školství – pedagogy, psychology, manažery

Rozsah kurzu:

6 hodin

Termín konání:

22. 6. 2012 (pátek), od 9:00 do 15:00 h.

Místo konání:

Střední škola informatiky a spojů, Brno, Čichnova 23,

www.sosinformatikybrno.cz

Cena:

Číslo účtu:

80130621/0100 (KB, a. s.)

Variabilní symbol:

Lektor:

Jitka Ševčíková, Alfa Vision, www.alfavision.cz

Přihlášky

Vyplněnou a potvrzenou přihlášku zasílejte k rukám garanta:

Mgr. Milada Blatná
SŠ informatiky a spojů, Brno, Čichnova 23, 624 00 Brno
e-mail: milada.blatna@sosinformatikybrno.cz
telefon: 541 123 148, mobilní tel.: 608 521 838

Přihlášku a průvodní dopis si můžete stáhnout ve formátu DOC nebo PDF.